Bariyerli Akustik Sünger

Akustik süngerler ses yalıtımı için en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında bulunmaktadır. Yüksek sesin rahatsız edici boyutlarını ortadan kaldıran yanmaz süngerler iç ortamdaki seslerin düzensizliğini giderirken dış ortamdan gelen seslerin de kesilmesini sağlayabilmektedir. Birinci sınıf kalitede ham maddeden yanmazlık özelliği kazandırılarak imal edilen yalıtım malzemelerinin kendinden yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz yaşam alanlarınıza kendinizde uygulamasını yapabileceğiniz akustik süngerler olası bir yangın durumuna karşı yangının önünde set görevi üstlenerek hem yangını diğer yapılara sıçraması hem de güvenliğinizi garanti altına almanızı sağlamaktadır.

Ortamın gürültüden uzak istenilen ses kalitesi için ortamdaki ses boyutuna bağlı olarak kalınlık ve yoğunlukları değişkenlik gösteren seçenekleri akustik sünger modellerinde mevcuttur. Yüzeylerinde yumurta, piramit, bass trap, flexi, labirent gibi desenleriyle de iç mekanda dekoratif uygulamalara elverişli bir yapı malzemesi olduğunu gösteren akustik sünger modelleri zevkinize uygun tasarımları şık ve estetik bir görünümle bütünleştirmenize imkan tanıyor.

Farklı renk seçenekleriyle de dikkatinizi çekecek akustik süngerleri duvar veya tavana rahatlıkla profesyonel kişilere uygulatabilirsiniz. Çok amaçlı salonlar, evleriniz, iş yerleriniz, makine daireleri gibi daha pek çok alanda geniş bir uygulama alanında ses yalıtımına dair tüm ihtiyaçlarınızı uzun yıllar güvenle karşılayabilirsiniz. Titreşim, yankı ve eko gibi ses problemlerini de ortadan kaldırabileceğiniz akustik süngerler ile gürültünün rahatsızlık veren boyutlarını yok edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s