Yanmaz Sünger

Yanmaz süngerler yanmaya karşı yüksek direnç sağlarlar. Yüksek hava şartlarında yıpranma ve aşınma durumu göstermezler. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmazlar. Ses yutma performansı çok iyi olan yanmaz süngerler birinci sınıf yanmaz ISO sertifikasına sahiptir.

Yanmaz süngerler de ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Farklı modellerde üretilmesinin sebebi ise bu formlara dönüştürülerek akustik performansının artırılmasıdır. Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı yanmaz akustik sünger akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun ve pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar.
Yanmaz Sünger
Kullanım alanları oldukça geniş olan akustik sünger ürünleri hemen her alanda tercih edilen ve büyük verimlik kazandıran özelliklere sahip kaliteli ve sorunsuz ürünlerdir. Bir takım işlemlerden geçirilerek yani modifiye edilerek yanmazlık özelliği kazandıran akustik sünger çeşitleri her türlü yanma ve yangına karşı yüksek koruma ve muhafaza sağlar. İçerisine farklı katkı maddeleri ilave edilerek yüzde yüz yanmaz bir yapıya kavuşan akustik sünger ürünleri ses ve ısı yalıtımında en çok tercih edilen yalıtım sistemleridir. Özellikle iç mekânlarda etkili olan ve yüksek sesin dışarı çıkmasını engelleyici ve sesi bünyesinde tutucu yapısı sayesinde farklı uygulama alanları arasında jeneratör, yat motoru, kompresör, eğlence mekânları, disko, sinema, toplantı odalarında, hastanede mr çekim alanları yer almaktadır.

Firmamız birinci sınıf ve sertifikalı ses yalıtım malzemeleri konusunda sektörün öncü ve güvenilir firmaları arasında yer almaktadır. İhtiyacınız olan ve nereye izolasyon yapmak istiyorsanız bize danışmadan kesinlikle yaptırmayın. Uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilir firma ile çalışma ayrıcalıklarına sahip bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s