Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller. Akustik özelliklere sahiptir. Antibakteriyel bir halıdır. Renk seçeneği sunulmaktadır. Tabanının PVC olması nedeniyle su geçirmez ve zeminde kaymaz yapmaz. Ateşle teması sırasında alevlerin büyümesine engel olur. Zeminde titreşim yada darbe nedeniyle oluşan seslerin engellenmesini sağlamaktadır. Ortam akustiğinede katkı sağlamaktadır. Yanmaya dayanıklı akustik karo halılar özellikleri sesi yutmasıdır.Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.
Kauçuk Tabanlı Akustik Halı
Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır.Böylece karo halıyla kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir. Akustik karo halı ve karo halı diye bilinirler. Kauçuk tabanlı halının temizlenmeye ihtiyacı yoktur. Temizlenmek istenirse su ile yıkanabilmektedir. Nemden etkilenmez, küflenmez ve antibakteriyel bir halıdır.

Kauçuk tabanlı akustik halı kullanım alanlarında konulan zemindeki kaymayı önler ve ses emici özelliğiyle ses yalıtımını sağlar. Kauçuk tabanlı akustik karo halılar rahatsız edici sesi ve gürültüyü yutmayı sağlar. Günümüz de görüldüğü üzere kontrolsüz gürültü, rahatsız edici sesler çalışan insanların verimini düşürmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s