akustik sünger nerede bulunur

Piramit Sünger Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren poliüretan süngerlere Akustik Piramit tipinde ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit sünger fiyatı ucuzdur. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Piramit süngerler mükemmel ses yutum değerlerine sahip açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren ses yalıtım süngerleridir. Piramit formlu köpükler gözenekleri açık, ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Piramit Süngerler özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılabilmektedir. Ses Kayıt Stüdyolarında, açık plan ofislerde, lokantalarda, disko ve barlarda, atış poligonlarında, televizyon stüdyolarında, havaalanlarındaki kontrol kulelerinde ve daha bir çok mekanda, ses yalıtımını- yutumunusağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılırlar.

akustiksüngerler

yanmaz_akustik_süngerler

Özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir.Akustik Sipesyel Süngerler Yanmaya Karşı Yüksek Direnç Sağlar. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir.

Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.Bu Ses yalıtım ürün grubunda Akustik Yanmaz piramit, spesiyal,labirent,yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur.

Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyonSes yutum, ses yaliiim malzemeleri özellikle iç mekanlarin akustik düzenlemeleri için kullanilir.Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Türkiye’nin her yerine kargo ve nakliye gönderimi vardır. Stokta herzaman mevcut malzemeler bulunur. uygulaması yaptırabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s